BİZ KİMİZ & HAKKIMIZDA

Merhaba! Biz Massimo Medya, yeni nesil bir dijital ajansız. Kurulduğumuz günden beri, yerli ve global ajanslarda edindiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirerek yaratıcı ve etkili çözümler sunuyoruz. Adımız “Massimo” İtalyanca’da “maksimum” anlamına geliyor ve biz de ismimiz gibi maksimum verimlilikle çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bizim farkımız, müşterilerimizin iş ortağı olarak çalışmamızdır. Yani müşteri ve ajans olarak değil, birlikte bir ekip olup hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.  Bu sayede, müşterilerimizle daha yakın bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına daha doğru çözümler sunabiliyoruz.

Massimo Medya olarak biz, kreatif bir reklam ajansıyız. Tasarım, web site yönetimi, prodüksiyon faaliyetleri ve yazılım işlerini de dahil olmak üzere 360 dijital hizmetler sunuyoruz. Markanızın dijital platformlardaki elçisi olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, içerik üretimi, video prodüksiyon ve dahah fazlasıyla hizmet veriyoruz. Ancak bizim amacımız sadece hizmet vermek değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analizlerle tespit edip, uzman marka danışmanlarıyla birlikte en iyi çözümleri sunmaktır.

Massimo Medya’nın kuruluş amacı, Türkiye’deki ajans anlayışının doğru çalışmadığını fark etmekti. Bu nedenle, dünya genelinde daha müşteri ve firma odaklı ilerleyen bir hizmet sunmak için yola çıktık.

Siz de bizimle çalışarak, yaratıcı ve etkili çözümlerle işinizi ileriye taşımak isterseniz, bize ulaşın. Massimo Medya olarak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

ŞİMDİYE KADAR BAŞARDIKLARIMIZ

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması bizi bir hayli mutlu ederken, aynı zamanda ulaşılacak yeni hedeflere de kararlı bir şekilde ilerlememizi sağlıyor. Bizim en önemli motivasyon kaynağımızın başını, güçlü ve planlı bir şekilde büyüyen işletmeler çekiyor. Bu işi başarırken tattığımız enerji başka hiçbir şeye benzemiyor.

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Çözüm Ortağı
0 %
Müşteri Memnuniyeti
0 +
İş Ortağı

Google Premier Partner

Massimo Medya bir Google Ads Premier Partneridir. Premier Partner, Google tarafından reklam yönetiminde başarı göstermiş profesyonellere verilen bir unvandır. Premier Partner unvanına sahip olan ajans ve şirketler, Premier Google iş ortağı statüsüne yükselmiş olur.
Google Premier Partner

Instagram Partner

Ünümüzün en çok kullanılan sosyal ağı ile markanızı ve ürünlerinizi çok daha fazla alıcıya ulaştırabilirsiniz. Instagram Partner Ajans ve Massimo Medya ekibi olarak, bir çok markayı kısa sürede, yurtiçi ve yurtdışı reklamlarda tanıttık. Reklamlarımızda çoğunlukla yeni tasarımlar tercih ettik. Stratejik, akılcı ve akılda kalıcı reklam yönetimi ile harika bir ivme yakalayabilirsiniz.
Instagram Partner
>
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Massimo Medya - Anket Çalışması

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

ORTALAMA OLMAMAKTAN BİR ADIM UZAKTASINIZ!

Hepimiz formlardan nefret ederiz ama bunun doldurulması 2 dakika sürecek, Söz veriyorum.

Hangi hizmetleri  arıyorsunuz?

E-Ticaret Paketleri

Bu proje için bütçe aralığınızdan bahseder misiniz?

$1000
Proje zaman çizelgesi:

Güzel, şimdi bize projeniz hakkında kısa bir ayrıntı verin: