Massimo Medya

hizmetlerimiz

sosyal medya yotenimi Massimo Medya

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hesaplarınız için özelleştirilmiş ve stratejik planlama ile etkileşimli içerikler üretiyor, markanızın sesini yükseltiyoruz.

GRAFİK TASARIM

Görselliği ve yaratıcılığı bir araya getirerek, markanızın hikayesini müşterilerinize anlatan, özgün ve etkileyici tasarımlar sunuyoruz.

graphic tasarim 2 Massimo Medya
produksiyon hizmeti 500x410 2 Massimo Medya

VİDEO PRODÜKSİYON

Görsel anlatımın gücüyle, markanızın öyküsünü akılda kalıcı bir şekilde anlatan, ilgi çekici ve özgün tanıtım filmleri, reklam filmleri, klipler ve dijital videolar üretiyoruz.

UI/UX ÇALIŞMALARI

Müşterilerinizin işletmenizle olan etkileşimini artırmak için, tasarım ve kullanıcı deneyimini birleştirerek, özelleştirilmiş ve kullanımı kolay arayüzler sunuyoruz.

Group Massimo Medya
web tasarim Massimo Medya

WEB TASARIM

Yenilikçi teknolojileri kullanarak, işletmeniz için güçlü, hızlı, özelleştirilmiş ve etkileyici web siteleri geliştiriyoruz.

E TİCARET SİTESİ

İşletmenizin online satışlarına güç katmak için, müşterilerinizin çevrimiçi alışveriş deneyimini özelleştirerek, yüksek dönüşüm oranları sağlayan e-ticaret siteleri oluşturuyoruz.

e ticaret2 Massimo Medya
hazir websitesi3 Massimo Medya

KURUMSAL SİTE

Kurumunuzun vizyon ve misyonunu, hizmetlerini ve ürünlerini akılda kalıcı bir şekilde sunmak için, özelleştirilmiş ve profesyonel kurumsal web siteleri oluşturuyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Müşterilerinizin işletmenizle olan etkileşimini artırmak için, mobil cihazlara özelleştirilmiş uygulamalar sunuyoruz. Bu sayede müşterileriniz, markanızı her zaman yanlarında taşıyabilirler.

mobil app Massimo Medya
crm erp Massimo Medya

ERP&CRM ÇÖZÜMLERİ

İşletmenizin verimliliğini artırmak ve süreçlerini optimize etmek için, özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunuyoruz. Bu sayede işletmenizin tüm verileri tek bir platformda toplanarak, işletmenizin karar alma süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

>
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Massimo Medya - Anket Çalışması

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

ORTALAMA OLMAMAKTAN BİR ADIM UZAKTASINIZ!

Hepimiz formlardan nefret ederiz ama bunun doldurulması 2 dakika sürecek, Söz veriyorum.

Hangi hizmetleri  arıyorsunuz?

E-Ticaret Paketleri

Bu proje için bütçe aralığınızdan bahseder misiniz?

$1000
Proje zaman çizelgesi:

Güzel, şimdi bize projeniz hakkında kısa bir ayrıntı verin: