Neler Yapıyoruz

01

Markanızın yeni felsefesi "Massimo Creatıve" olsun!

Markanızın dijital stratejisinin belirlenmesi, sosyal medya içerik üretimi ve reklam yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), web tasarım, video prodüksiyon gibi dijital mecralardaki tüm ihtiyaçları için uzman ekibimiz ve kreatif çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

HİZMETLER

02

Hizmetler

Grafik Tasarımı

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için kullanılan tasarım materyallerinin birleşimine denir. Grafik Tasarımında Massimo Olun.

Fotoğraf

Kurumsal, Moda, Still Life, Ürün Fotoğrafçılığı, Havadan Fotoğraf Çekimleri Gibi konularda profesyonel kadromuz ile tam destek sağlıyoruz. Fotoğraf Çekiminde Massimo Olun

Video

Video Çekimlerinde en ufaktan en büyük prodüksiyonlara kadar kendinizi güvende hissetmenizi ve ürün çekimlerinizi bile bir film kalitesinde izleyeceğinizin garantisini sunarak. Sadece arkanıza yaslanmanızı ve işinizin Massimo Düzeyde yapılacağınızı bilmenizi isteriz.

Web Tasarımı

- Firmanızı daha iyi tanıtmak ve yeni kitleleri hedef almak istiyorsanız o halde kurumsal web tasarım hizmetinden yararlanmalısınız. İnternet sitesi üzerinden ürün satışı, hizmet sunmak veya üçüncü şahıs (ara toptancı) sektörlerinden bir tanesini benimsemelisiniz. Massimo Creative; firmanıza ait tasarımı gerçekleştirdikten sonra artık hazırsınız. !
- Web sitesi tasarımını gerçekleştirmek için sektör hakkında araştırmalar yapmaktayız. Tüm sektörlere hazırlanan web tasarımı aynı tarzda olmamaktadır.
- Web sitesi tasarımı devamlı olarak yeni trendler yakalamaktadır. Mevcut projenizi bozmadan yeni gelişimler sunmaktayız.
- İsteklerinizi, tecrübelerimiz ile birleştirerek tasarım aşamasını sonuçlandırmaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşmenin herkesin yer edinmesi gereken ve artık bir seçim değil zorunluluk haline geldiği bu dönemde sosyal medyada kurumsal bir yapıda ve düzende Portföyünüzün Yer almasını istemez misiniz? Sosyal medya yönetiminde Massimo Olun.

SEO - SAM Çalışmaları

Ziyaretçisi olmayan hiçbir tasarım; gerekli ilgiyi yakalayamaz. İnsanların size ulaşmasını ve yeni kitlelerle tanışmak için mutlaka SEO çalışmasına başvurmalısınız.

Google Adds Reklamları

Bir işletmeniz var. Ve bu işletmenizin Google da birinci sırada yer almasını mı istiyorsunuz. O zaman Doğru Yerdesiniz. Sizin de yeriniz Goggle da Massimo Düzeyde yer alsın.

PR & Menajerlik

- The Uniboy Menajerlik; bünyesine bağlı bulunan tüm oyunculara PR ve Basın iletişimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.
- Ajans bünyesine bağlı kişilerin planlanan her türlü etkinliğinin ve projesinin (sinema filmi, dizi, festival-imza günü, konser vb.) iletişim-tanıtım süreçlerini projelendirmek, duyurmak ve gerektiğinde etkinliklerin türüne göre konsept oluşturmak hizmetlerimiz arasındadır.
- Ajans dışında faaliyet gösteren oyuncuların da kişisel olarak PR ve Basın İletişim çalışmaları ile sosyal medya danışmanlığı, menajerlik şirketimiz tarafından yürütülmektedir.
- Ajans hizmetlerinin, ajansa bağlı oyuncuların projelerinin bilinirliklerini artırmaya yönelik tanıtım faaliyetleri, iletişim kampanyaları yürütmek yine tarafımızdan yönetilmektedir.

Influencer Marketıng

Influencerlar takipçileriyle markanız arasında güçlü bir bağ kurarak marka ilgisini teşvik eden harika bir hikaye anlatabilir ve markanızı anında yükseltebilirler. Ürünlerinizin çok fazla teknik ayrıntıları varsa ve detaylı kullanım talimatı gerekiyorsa influencerlar ürün avantajlarını kolay anlaşılır şekilde gösteren öğretici içerikler hazırlayabilir.

Reprodüksiyon

Tasarımın tasarlandığı gibi baskıya dönmesi, teknik, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir aşamadır. Reprodüksiyon teması şunu içerir; uygun baskı tekniğinin belirlenmesi, gerektiğinde özel kalıp üretilmesi, özel renkler çalışılması ve bu araçların basılacak olan materyal ile uyumlu bir şekilde çalıştırılması. İşte bu konularda kendimizi gerçekten özel hissediyoruz. Sizin için buradayız.

3D Modelleme

Ürünlerinizi web üzerinde sunma ve reklam için iki adet seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan biri profesyonel fotoğraf çekimi diğeri ise ürünlerinizin bilgisayarda 3 boyutlu modellenmesi ve bu modellerin yine bilgisayar ortamında 3d görselleştirilmesidir. Firmalar iki yöntemi birbirinden bağımsız kullanabileceği gibi seçenekleri beraber de kullanabilmektedir. Massimo Medya olarak 3d görselleştirme ve animasyon sürecinde ürünlerinizin birebir ölçekli modellerini bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak modeller ve oluşturulan modelleri gerçeğe en yakın biçimde sunumlarınız için görselleştirir.

Müşteriler

03

Müşteriler

Bizleri en iyi şekilde ağırladınız. Şirketiniz gerçekten dürüst ve hizmetinin %100 arkasında durmaktadır.
Serkan G
Mükemmel bir ofis ve muhteşem bir atmosfer vardı.
Oğuzhan K